Bota sot lajme

Bota Sot. Holandë, Prokurori i Departamentit Special për Krimet e Luftës së Prokurorisë së Bosnjë e Hercegovinës ngriti sot një aktakuzë kundër Edhe pse sot pushim, disa lajme për të cilat do të flitet me siguri në 2018-ën. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për Lajme. Play next; Play now; Fituesi Vetures - Duration: 6 minutes, 33 seconds. Më të lexuarat. Lajme · Aktuale · Politika · Ekonomi · Speciale · Dokumentare · Sociale · Turizëm · Historia · Biznes · Financa · Ndryshe · Bota · Evropë · Amerika · Azia · Afrika · Kosova · Prishtina · Mitrovica · Peja · Prizreni · Gjilani · Ferizaj · Gjakova · Shqipëria · Tirana · Durrësi · Vlora · Shkodra · Kukësi · Maqedonia · Shkupi · Tetova Harrojeni vrimat e zeza, vrimat e bardha janë më të çuditshme dhe hedhin materiale nga universe tjera · Pasportën tuaj të preferuar mund ta blini… ja sa kushtojnë 16 prej më të lakmuarave · Nga janari në dhjetor, disa lajme për të cilat do të flitet me siguri në 2018-ën · Zbulimet më të mëdha arkeologjike në vitin 2017. Top Lajme. Presidenti amerikan do të mbajë një fjalim në Kombet e Bashkuara në të cilin të mandatuarit do. Lajme; Aktuale; Politika Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online Lindja e parë për këtë vit në Ohër ndodhi sot, disa lajme për të cilat do të flitet me siguri në 2018 Bota Sot. Lajme · Aktuale · Politika · Ekonomi · Speciale · Dokumentare · Sociale · Turizëm · Historia · Biznes · Financa · Ndryshe · Bota · Evropë · Amerika · Azia · Afrika · Kosova · Prishtina · Mitrovica · Peja · Prizreni · Gjilani · Ferizaj · Gjakova · Shqipëria · Tirana · Durrësi · Vlora · Shkodra · Kukësi · Maqedonia · Shkupi · Tetova Dëshmitari e përfshin në vrasje edhe vëllain e Lahi Brahimajt. Na ndiqni: Kthehu në ballinë . Lajme31 dhjetor 2017 Në një intervistë ekskluzive për “Bota sot”, Adnan Merovci, njeriu që i ka qëndruar më së afërmi Presidentit historik, Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online Lajme nga Bota. 2 months ago; Lajme24 dhjetor 2017 i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Naim Maloku, duke iu referuar një shkrimi të publikuar në gazetën “Bota sot”, Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Vala e dorëheqjeve në Lëvizjen Vetëvendosje, besohet se nuk është spontane, por pasojë e pakënaqësive. Historia12 janar 2018 Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Bota do të mbetet pa çokollatë brenda 40 vitesh. Lajme · Aktuale · Politika · Ekonomi · Speciale · Dokumentare · Sociale · Turizëm · Historia · Biznes · Financa · Ndryshe · Bota · Evropë · Amerika · Azia · Afrika · Kosova · Prishtina · Mitrovica · Peja · Prizreni · Gjilani · Ferizaj · Gjakova · Shqipëria · Tirana · Durrësi · Vlora · Shkodra · Kukësi · Maqedonia · Shkupi · Tetova Nënkryetari i LDK-së për Specialen: Kush ka bërë krime le të përgjigjet për to, Kosova nuk ju ka asnjë borxh. Prej sot gjoba kompanive që paguajnë burrat më shumë se Lajmet e rreme në vitin 2017. Kjo është Pakistani reagon ndaj Trump: Jemi të gatshëm, bota do ta di të vërtetën. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Ka folur njëri prej Kush i dha përkrahje organizimit të trazirave të marsit 2004?Nga janari në dhjetor, disa lajme për të cilat do të flitet me siguri në 2018-ën. Lajme; Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport Per Lajmet me te fundit nga Shqiperia, Maqedonia dhe Kosova kliko ketu dhe Bota Sot do ju informoje ne kohe reale per gjendjen e rajonit. bota sot lajme Gëzuar 2018-ta me ‘Jalla moj Mihane’ midis New Yorku-t. Aktivistja e LDK-së, Donika Gërvalla përmes një postimi në Facebook ka shkruar se heronjët po përkujtohen Dorëheqjet trysni mbi Albin Kurtin. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Lajmet e fundit nga Kosova dhe Bota Ish-agjenti i SHIK-ut: Miku i Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit, mik i përbashkët edhe në UDB Lajme. Politikë; Zgjedhjet Bota; Sport. Janar 30 janar. Lajmet e ditës. Ndalohet kop. Policia në Prizren mbrëmë rreth orës 02:30 minuta, përmes telefonit 192, ka pranuar një informatë e cila bënte me dije se në rrugën “Petrit Bytyqi” po ndodh një vjedhje nga një automjet Golf II. La Liga; Katër deputetët e VV-së të cilët akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës nuk do të shkojnë sot në Per te ndjekur Lajmet me te fundit nga Shqiperia bota dhe rajoni do te mund te gjeni gjithcka ketu, minute mbas minute. Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve më të rënda kriminale të pasluftës, përfshirë vrasjet politike. (E plotësuar) - Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka akuzuar palën e Kosoves se gjatë dialogut në Bruksel asnjëherë nuk kanë dashur të diskutojnë lidhur me çështjen e pronave në Kosovë. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. . Lajme; Aktuale; Nga janari në dhjetor, disa lajme për të cilat do të flitet me siguri në 2018-ën. Iniciativat e udhëheqësve të shtetit të Kosovës për shfuqizimin e Gjykatës Speciale, i ka goditur keq nënkryetari i LDK-së Agim Veliu, duke vlerësuar se ato i bëjnë jo nga mosdija, por me shpresë se do të shpëtojnë. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopTelegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. Mulliri 100-vjeçar i Majacit, që bluan edhe sot (Video) · MI: Rrugët nacionale të kalueshme · Kjo është gjendja shëndetësore e vëllait të plagosur të Rexhep Selimit (Video) · SHBA thirrje qytetarëve, mos udhëtoni në Serbi shkaku i një virusi Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. 12:41 Sheshel: BE-ja do të na i rrëmbejë edhe Vojvodinën e Rashkën; 12:31 Rrahje masive gjatë funeralit; 09:25 Moti sot në Shqipëri; Video Bota sot Bota Sot uploaded a video 2 months ago 6:33. bota sot lajmeZyra e Bashkimit Evropian në Kosovë shpreh shqetësimin në lidhje me iniciativën e deputetëve të Kuvendit të Kosovës për shfuqizimin e Ligjit për Gjykatën Speciale. Kronikë e zezë17 janar 2018 Reagon edhe Donika Gërvalla: Krimi lulëzon dhe "drejtësia" flen. Një patrullë e Arrestohet 31-vjeçari me dy identitete nga Kosova, ishte në kërkim për vjedhje me. Ai gjatë. Sipas një komunikate për media në vitin 2014, Kosova u Ce soir (1939): Ja kërkesat e Italisë fashiste që Mbreti Zog refuzoi para. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Vuçiq: Kosova nuk dëshiron të diskutojë për pronat